Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

АВТОМОБІЛЬ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ЛІКАРНІ

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Гайда Ігор Олегович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/801-еп. Подана 12.03.2019
Дата початку збору підписів: 13.03.2019
Текст електронної петиції:

Третя Міська Лікарня Швидкої Медичної Допомоги має гостру необхідність в спеціалізованому авто.

Ми просимо сприяння міської влади у виділенні коштів для придбання автомобіля швидкої медичної допомоги.

В нашій лікарні щодня виникає потреба в перевезенні пацієнтів в інші заклади та перевезенні малозабезпечених пацієнтів додому (інваліди, ветерани, пенсіонери). Доволі часто виникає необхідність доставити нашого пацієнта в інший заклад на дообстеження, консультацію або переведення до закладу іншого профілю. Також виникають ситуації коли виписуємо пацієнта додому в якого немає можливості самостійно дістатися до своєї оселі через брак коштів, або «лежачі» пацієнти, які потребують спеціалізований транспорт. В нашому місті дані послуги надає приватна фірма послуги якої платні та недоступні для більшості пацієнтів.
Варто зазначити, що в обов’язки лікарні не входить транспортування хворих, наше завдання – це надання медичних послуг, але ми не хочемо на цьому зупинятися і готові розширяти свою діяльність за для покращення обслуговування пацієнтів.

Ми переглянули пропозиції різних автовиробників та визначили для себе оптимальні варіанти. Ціна реанімобіля становить від 960 тис. грн. (Сітроен, Пежо) до 1.8 млн. грн. (Хьюндай, Вольцваген). Вартість зазначена за НОВІ автомобілі з гарантією від виробника, які є спеціалізовані для перевезення пацієнтів та адаптовані для використання в Україні.

Придбаний автомобіль буде на балансі КНП «Третя Черкаська Міська Лікарня ШМД» та буде використовуватись виключно для транспортування хворих які лікуються в нашому закладі. Беручи до уваги, що наша лікарня державна та фінансується міським бюджетом – це інвестиція в покращення обслуговування жителів Черкас.
Наш заклад лікує близько 21 000 пацієнтів за рік. Ми активно змінюємося та удосконалюємося і просимо про допомогу для продовження змін в лікарні.

Сьогодні ми маємо автомобіль «Волга», який постійно на ремонті і його не можливо використовувати для перевезення «лежачих» пацієнтів. Найбільша міська лікарня повинна мати власний АВТОМОБІЛЬ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ.

Просимо підтримати наш проект.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

259 підписів з 500
необхідних

Поділитися: