Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Облаштувати вбиральні в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 32.

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Скляренко Андрій Володимирович
Статус: Розгляд
Петиція: Че/2267-еп. Подана 08.05.2024
Дата початку збору підписів: 09.05.2024
Текст електронної петиції:

У Черкасах в одній з шкіл міста не можуть облаштувати вбиральні для дітей. Одне фото збурило людей, особливо батьків школярів: як це туалет на кілька осіб, але немає перегородок і дверцят? Є й ті, хто не розуміє проблеми. А хтось поділився, як шкільні туалети стали травмою на все життя: діти терпіли 6 уроків, але не йшли до вбиральні, бо там цькували або висміювали інші учні.
Чому досі є такі туалети у школах, де не йдеться про приватність? Чому приватність у вбиральнях – це важливо? Хто має дбати про дотримання санітарних норм для туалетів у навчальних закладах.
Відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності ще 1 січня 2021 року.
Згідно з регламентом, вбиральні у школах, зокрема:
• у них мають бути паперові або електрорушники, рідке мило, туалетний папір;
• мають бути кабінки;
• у кабінках мають бути дверцята: непрозорі, заввишки не менш ніж 1,5 м та такі, що замикаються зсередини (і в туалетах для хлопчиків, і в туалетах для дівчаток).
Між кабінками мають бути непрозорі перегородки заввишки не менш ніж 1,75 м на відстані 0,1 м від підлоги.
Відповідно до регламенту нічого з цього не зроблено.

Багатьом батькам байдуже в яких умовах навчаються їхні діти, бо попередня петиція набрала лише 340 голосів з 500 необхідних для розгляду. Звісно петиція з асфальтування вулиць важливіша за гідність дитини.
Відповідно до програми "Гідність дитини" – у 2020 році на її виконання виділяли 55 млн грн із держбюджету. За ці гроші планували облаштувати теплі вбиральні у 100 школах 11 областей України.
Ті вбиральні ще з радянських часів залишилися, ні кабінок, ні дверей, умови просто жах.
Прошу розглянути можливість привести до ладу вбиральню для дітей молодших класів в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 32 — загальноосвітній навчальний заклад у місті Черкаси.
Прошу звернути увагу директорів всіх шкіл, та міську владу на стан вбиралень в їх навчальних закладах відповідно до санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності ще з 1 січня 2021 року повинні бути елементарні кабінки, у кабінках мають бути дверцята: непрозорі, заввишки не менш ніж 1,5 м та такі, що замикаються зсередини (і в вбиральнях для хлопчиків, і в вбиральнях для дівчаток).
Батьків прошу не бути байдужими і підтримати дану петицію про облаштування вбиралень в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 32.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

49 підписів з 500
необхідних

Поділитися: