Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Придбати 20 вантажних автомобілів з колісною формулою 6×6 для 118-ї бригади

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Нищик Ярослав Володимирович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/2061-еп. Подана 18.05.2023
Дата початку збору підписів: 18.05.2023
Текст електронної петиції:

Черкаська бригада територіальної оборони, батальйони якої нині воюють під Бахмутом та Вугледаром, терміново потребує щонайменше 20 вантажних автомобілів!

Для виконання бойових завдань на сході бійці нашої бригади потребують автомобілів. Вантажна техніка треба для перевезення особового складу і майна.

Треба щонайменше 20 таких машин. Реальна потреба значно вища, але ми розуміємо, що автомобілі дороговартісні, а тому просимо закрити цей запит хоча би в такій кількості.

В середньому такий новий автомобіль коштує щонайменше 2 мільйони гривень. А тому потреба складає відповідно 40 мільйонів гривень.

Ми звертаємося до Черкаської міської ради з проханням виділити таку суму на придбання авто.

Ми знаємо, що ці гроші в бюджеті є, але вони передбачені не на потреби військових, а на ремонт доріг, придбання комунальної техніки та інші потреби, які не є обов'язковими і нагальними в умовах воєнного стану. Так, міська влада підтримує військових. Але потреби - значно більші, як і, до речі, можливості влади у цій підтримці.

Лише на асфальтування міських доріг готові витратити 120 мільйонів гривень. І тут питання: які дороги, коли в країні триває війна? Можливо, займемося цим уже після перемоги? А поки пропонуємо спрямувати кошти на більш актуальні потреби, наприклад, на закупівлю вантажівок для Черкаської ТрО.

Ми бачимо, як в інших областях і міська, і обласна влада закуповує для своїх бійців автомобілі, дрони, старлінки. То чим гірша міська влада Черкас?

Ми просимо частину бюджетних коштів перерозподілити та направити на придбання такої необхідної військовим техніки, а після перемоги зробимо та придбаємо все інше! Слава Україні та нашим захисникам.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

554 підписа з 500
необхідних

Поділитися: