Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Є місце під безкоштовну стоянку-треба лише облаштувати.

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Зозулева Марія Олександрівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/2054-еп. Подана 12.05.2023
Дата початку збору підписів: 15.05.2023
Текст електронної петиції:

Останні роки в місті почала зростати кількість власників авто, а з початком війни в наше місто прибуло багато переселенців на власних автівках. Тема паркування –дуже складна: ті домівки що будували ще в 90х роках – не підлаштовані під таку кількість автомобілів. В Мікрорайоні Митниця, ще й величезний пляж – знов ж таки – багато приїздить на авто; відкрили супермаркет Сітімаркет- а стоянку під нього зробили маленьку. Стикнулась з тим що на С.Смірнова 2 авто паркують не тільки в дворах,а й за домом – на доріжках для людей. Залишають величезні фури вздовж проїзної частини – через що навіть через пішохідний перехід перейти важко – не видно. Навіть біля баків для сміття – особливо ввечері – по 5-6 машин стоїть.
На Митниці біля пляжу «Живчик»,поряд с церквою – є величезна територія, яка обнесена бетонним парканом,в середині трава, сміття, дерева. Дуже часто там промишляють безхатьки, підлітки розводять багаття, і навіть були пожежі(палили шини)- особисто викликала пожежників. Ця територія пустує вже років 30 точно.
Звертаюсь до депутатів міської ради : зробіть, будь ласка, безкоштовну стоянку на місті тих чагариників – і вирішиться 2 проблеми одночасно.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

105 підписів з 500
необхідних

Поділитися: