Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Скасування контракта з Новою якістю по вивезенню негабаритного сміття в м.Черкаси

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Ірігіна Ганна Валеріївна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/2040-еп. Подана 01.05.2023
Дата початку збору підписів: 01.05.2023
Текст електронної петиції:

Прийняти міри з невиконання Новою якістю умов (ТОВ «САНТЕХБУДКОНСТРУКЦІЯ»)
по вивезенню негабаритного сміття. Розірвання контракта через ненадання належних послуг та скасування виставлених рахунків за період 2022-2023 років.
Послуги надаються неналежним чином та недбало виконуються: майданчики для збору негабаритного сміття не створені, не облаштовані контейнерами, відбувається порушення санітарних норм за адресами зборами сміття.
Приклади вищезазначених порушень відзначаються за адресами: Новопричистенська 15, Шевченка 345, Новопричистенська 40 та інші.
Ці місця є в переліку Договір Nol-26/04/19
на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території міста Черкаси м. Черкаси від «26» квітня 2019 р. https://nova-yakist.ua/wp-content/uploads/2021/01/dogovir_na_vyvezennya_negabarytu_ta_dodatkovi_ugody.pdf

Також в деяких на місцях передбаченого збору сміття утворились котловани які після дощової погоди утворюють місця загнивання відходів що також призводить по розповсюдження запаху гнилі по суміжному району та спричиняють антисанітарні умови. ( див фото - Новопричистенська 15 ) Аналогічна ситуація за адресою Шевченка 345.
Також адреса Різвяна 43/1 зазначена в договорі як майданчик для збору сміття, має заборону на його складання та також не має спеціалізованого контейнера.

Згідно вищезазначеного договору замовником послуг є Виконавчий комітет Черкаської міської ради. У разі неможливості розторгнення договору на основі фактів наведених в цій петиції необхідне створення контролю зі сторони замовника ( Виконавчий комітет Черкаської міської ради) по пунктам збора сміття зазначеним в договорі з подальшими діями по усуненню невідповідностей чи розторгненню контракта з виконавцем. Очікуємо також донесення результатів перевірки та подальших дій населенню.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

504 підписа з 500
необхідних

Поділитися: