Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Не відключати від електропостачання єдиний у місті басейн для плавання.

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Нікітін Дмитро Євгенійович
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1911-еп. Подана 06.12.2022
Дата початку збору підписів: 07.12.2022
Текст електронної петиції:

На сьогодні, приміщення Спортлайф, залишилося єдине місце для проведення навчання дітей плаванню, реабілітації осіб з інвалідністю, реабілітація пенсіонерів, осіб ВПО та їх дітей, тощо. На сьогодні Спортлайф приймає дітей усіх категорій більше тисяча дітей займаються, не кажучи вже про інші категорії людей.
Наші тренера готові працювати постійно, без перерви з цими групами людей, але систематичне відключення світла не дуже сприяє саме нашій роботі.
Більш того, Ви як ніхто розумієте, що робота з цими категоріями є дуже необхідною в нащ час. Тому, Спортлайф в місті Черкаси є один з найважливішим підприємством соціального забезпечення населення послугами, які державою зупинені та не фінансуються.
Більш того, місто Черкаси (Придіпровський та Соснівський райони) знаходяться на березі р.Дніпро, яка є самою довгою акваторією, де відбуваються багато нещасних випадків з людьми, які не вміють плавати, тому навчання плаванню Черкащан та ВПО є стратегічним питанням.
Просимо Вас сприяти в позитивному вирішенню цього питання та включити Спортлайф за адресою: м. Черкаси, вул. Козацька,2 (Митниця) в перелік будівель, які не можуть відключати від електроенергії.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

293 підписа з 500
необхідних

Поділитися: