Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Про зміну назви провулку Гастелло на провулок Мистецький

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Буреніна Олена Олександрівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1816-еп. Подана 11.08.2022
Дата початку збору підписів: 12.08.2022
Текст електронної петиції:

Черкаська дитяча школа мистецтв, профспілкова організація та батьківський комітет вважає недоречним перейменування провулку Гастелло на провулок «Гостромогильний».
Ніякого історичного відношення до Гострої могили місце, де розташована школа, не має. Місцевість не пов’язана зі скіфськими похованнями, могилами та курганами.
Окрім нашої школи на провулку майже відсутні інші будівлі!
Не зважаючи на всю цінність встановленого факту, що вулиця Волкова згадується ще в 1888 році під назвою Гостромогильна, їй не повертають історичну назву, через тотальний супротив мешканців. Наразі пропонують назвати іншу вулицю цією зовсім не позитивною назвою. Можливо колись десь і було якесь поховання але тепер тут дитячий заклад мистецької освіти. Вважаємо, що етика і дитяча психіка мають враховуватись!
Діти переживають найскладніші часи сьогодення! Нагадування про смерть та могили впливає на психіку дитини. Особливо творчої.

Просимо розглянути пропозицію щодо зміни назви провулку Гастелло на провулок «Мистецький», оскільки поряд зі школою, за адресою: вулиця Ю. Іллєнка, знаходиться Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка. Юрій Іллєнко - український кінооператор, кінорежисер та сценарист, тому назва «Мистецький» буде поєднувати дві освітні будівлі.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

508 підписів з 500
необхідних

Поділитися: