Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Терміново створити механізм повернення коштів за газ АВТОМАТИЧНО!!!

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Шкута Діана Володимирівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1792-еп. Подана 25.07.2022
Дата початку збору підписів: 26.07.2022
Текст електронної петиції:

Шановна влада! Негайно розберіться та заставте Черкасигаззбут повернути людям кошти за газ за травень 2022 року АВТОМАТИЧНО! Захистіть права споживачів, які сплачують останні копійки, щоб підтримати інфраструктуру у воєнний час, не доїдаючи та економлячи???
Ви серйозно думаєте, що мільйони пенсіонерів зможуть зібрати цей пакет документів для повернення коштів? -
"Додатки:
1. Копія паспорту (завірена належним чином: “згідно з оригіналом”, дата, підпис) власника особового рахунку.
2. Копія ідентифікаційного коду (завірена належним чином: “згідно з оригіналом”, дата, підпис) власника особового рахунку.
3. Довідка банку про відкритий картковий рахунок з реквізитами (або виписка з Приват24 з написом “Реквізити підтверджую,
ПІБ, дата, підпис”).
4. Оригінали квитанцій про оплату за природний газ.(копії або фотокопії рахунків (завірена належним чином: “згідно з
оригіналом”, дата, підпис) власника особового рахунку.)
5. У разі оформлення особового рахунку на одного члена родини, а оплату проведено іншим членом родини, необхідно власнику
особового рахунку власноруч написати заяву про згоду повернення зайво сплачених коштів та повернення їх платнику. При
цьому платнику необхідно надати копії документів, що зазначені у пунктах 1,2,3,4."

Чому людей перевели на іншого постачальника автоматично, а кошти людям не можуть повернути так само? Чому автоматично в приват24 з'явився новий рахунок, чому не був закритий старий? Для цього потрібно просто трішки подумати та витратити час, це не складно, це просто рутинна робота, яку ніхто не хоче робити.
Чому люди повинні за чиїсь помилки та шахрайські дії (рознесення платіжок в червні за травень неіснуючого вже постачальника - це шахрайство!) витрачати свій особистий час, свої кошти на проїзд та відправку листа через пошту, звернення в банки, створення та завірення якихось копій - тобто купа мороки, а ще й створення черг в організаціях, щоб повернути СВОЇ кошти. Це не припустимо в воєнний час!!! Це злочин, який скоїла компанія, а влада чомусь не хоче і "наче б то не може" розібратись, вплинути та допомогти людям. Є пенсіонери та багато людей, які не будуть цим займатись, тому їхні гроші будуть вкрадені - офіційно, на державному рівні, у воєнний час, всі про це знають, а зробити чомусь нічого не можна, адже потрібно одне натискання клавіші оператором для повернення. А люди, які живуть у селах та райцентрах - ви уявляєте, як їм добиратись до газових компаній, щоб повернути власні гроші? А в деяких селах немає автобусів, тому приходиться долати по 7-12 км пішки, щоб повернути гроші, бо комусь потрібно було заробити на відпустку та премію! Ви хоч коментарі людей читали з цього приводу! Де ваша совість, підприємства Черкащини? СОРОМНО!!!

шановні організації, ЯК ВАМ НЕ СОРОМНО КРАСТИ У ВАШИХ БАБУСЬ ТА ДІДУСІВ, У ДІТЕЙ ТА МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ, У ВСІХ ЛЮДЕЙ ЧЕРКАЩИНИ!!!
І це 21 століття, вік діджиталізації??!!
Вважаю, що влада повинна розібратись з цим, адже люди вам довіряють, невже не має впливу та немає у мера заступників, які відповідають за наші комунальні структури, щоб навести там лад та повернути людям кошти без тяганини? Тоді навіщо у нас сидить 650 чиновників в Черкасах і отримують заробітні плати з преміями в середньому розмірі 600 000 грн за рік та премій на 300 000 грн за рік???? За що ви отримуєте такі зарплати та премії, якщо восьми мільйонам бабусів та дідусів та просто людей ви не можете повернути їхні вкрадені гроші в сумі 100 чи 200 грн, на які вони живуть три - чотири дні, які вони заробили важкою працею, пройшовши дві війни, і вже переживаючі третю, і отримуючи пенсію 2000 грн? БЕЗ КОМЕНТАРІВ...

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

516 підписів з 500
необхідних

Поділитися: