Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Про перейменування "ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ" у "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ІМ. ПАВЛА НАКОНЕЧНОГО"

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Арутюнян Ельміра Сергіївна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1751-еп. Подана 20.06.2022
Дата початку збору підписів: 21.06.2022
Текст електронної петиції:

Прошу Вас підтримати ініціативу вшанування пам'яті Героя Черкаського краю, що загинув в молодому віці обороняючи нашу державу, а саме Павла Наконечного. Павло був юним цвітом нації, він займався освітньо-просвітницькою діяльністю та підтримував існування історично-культурної спадщини України. Багато молоді, особливо з столичного регіону України, дізнавались про велич Черкаської області, зокрема Холодного Яру та його Героїв - саме завдяки Павлу. Він був вчителем історії для підлітків та лектором з історії для дорослих. Останні роки свого життя Павло присвятив власному проєкту з виховання молоді – «Поклик Яру». Він вчив наших дітей основним засадам "людини правильних вчинків" та згуртовував характер юних козаків і козачок. Основна мета, яку декларує його проєкт «Поклик Яру» — виховання молоді на засадах побратимства, дисципліни та патріотизму. Дана людина залишила культурний відбиток в становлення суспільного розуму та самоусвідомлення майбутньої нації.

Тому, перейменування ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ на честь Павла, буде прямою реалізацію однієї з основних засад культурної та соціальної політики України. Підтримання даної ініціативи є безпосереднім проявом громадянської позиції кожного Українця. Наша країна повинна знати та пам'ятати своїх Героїв, особливо тих, які віддавали не тільки весь свій час для побудови вільної патріотичної держави, але й своє життя.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

659 підписів з 500
необхідних

Поділитися: