Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

Дозволити стоячі міста в тролейбусах!!! Дати право вибору!!! В переповнених маршрутках ковіду немає...???!!!

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Шкута Діана Володимирівна
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1603-еп. Подана 24.09.2021
Дата початку збору підписів: 24.09.2021
Текст електронної петиції:

Доброго дня, шановне керівництво міста! До болі назріло питання транспорту в Черкасах. Вже два роки ми мучимось та не маємо права на пільгове перевезення, гроші з якого кудись витікають, як зламани кран з водою.Чому діє парадокс по відношенню до маршруток та тролейбусів? Чому ви вирішили позбавити людей права вибору: їхати за 7 грн в переповненій маршрутці чи їхати за 5 грн в переповненому тролебусі? Чи хтось із вас, шановні депутати міста, їхав на роботу хоч раз зранку, намагаючись потрапити до тролейбусу? Люди стоять на зупинці, під'їжджає тролейбус, відчиняються двері, кондуктор показує на пальцях кількість обмежених посадочних місць або ж зовсім проїжджає не зупиняючись, наражаючи людей на агресію, злість та ненависть один до одного через неможливість потрапити до комунального транспорту. Влада зіштовхує людей лобами один до одного, змушуючи поводитись як звірі, штовхаючи один одного та влаштовувати сварки на зупинках.
Всі ми знаємо, про те що маршрутки працюють в такому режимі завдяки відкатам, і не потрібно казати, що це зроблено для людей, це не так. Владою та підприємцями керують не хороші наміри, а жадібність і ненаситність. Всі ми знаємо, що наразі зараз міська рада компенсує тролейбусам пустий проїзд, з наших же карманів, кондукторів перевели на мінімальну заробітну плату, а гроші, які ми сплачуємо в маршрутках ідуть на відкати та кормлять чомусь київських водіїв? Чому ми кормимо знову столицю, як колись? Ми ж живемо в гарному місті, яке повинно розвиватись за наші кошти, чому не можна налагодити комунальний транспорт в Черкасах, пустити автобуси, зробити нормальну зарплатню водіям та кондукторам, соцпакет, мотивацію для якісної роботи, контроль якості обслуговування та робочі місця для черкащан, обгрунтовані пільги? Ми що, не гідні цього? Чи наше місто повинно потерпати від корупції та відношення до нас як до нижчої раси?
Не зрозуміло, чому студенти, школярі, пенсіонери та малозабезпечені люди, які отримують мінімальну заробітну плату, економлячи кожну копійку не можуть проїхати безкоштовно або ж за 5 грн. Чому наших люде позбавили права вибору? Виникає питання: у переповненій маршрутці немає ковіду, а в переповненому тролейбусі є? Чому ми мовчимо про це? Адже ми живемо в вільній, європейській та демократичній країні, де повинні мати якісь права. Коли ми йдемо в магазин чи в аптеку, то ми поки що маємо вибір купувати там дешевший товар чи ліки, чи дорожчій. У відношенні до транспорту нас позбавили цього права. Ми повинні їздити тільки за 7 грн, в переповнені маршрутці на одній нозі, і не факт, що зранку з першого разу ви в неї влізете.
Невже так важко зробити щось хороше для наших людей, для бідних людей, чи ви забули, що такі існують? Зробити щось для розвитку міста, розвитку транспорту, не їздити на маршрутках, які розвалюються, не прокатувати наші кошти в пустих тролейбусах, а налагодити комунальни транспорт з вмісткими автобусами, пільговими тролейбусами, якістю обслуговування та контролем цього всього з боку влади.
Дайте людям вибір - заболіти ковідом за 7 грн, чи заболіти за 5 грн чи заболіти безкоштовно!
Адже в маршрутках ми майже цілуємось один з одним, така дистанція, що маска не допоможе...

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

279 підписів з 500
необхідних

Поділитися: