Електронні Петиції Черкаси Офіційний портал міської ради,
міського голови, виконавчого комітету

Суть звернення:

зробити реконструкцію пішохідного мосту (який зєднує м-н Лісовий та Можайського)

Фото
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Голуб Ирина
Статус: Розглянуто
Петиція: Че/1239-еп. Подана 05.09.2020
Дата початку збору підписів: 07.09.2020
Текст електронної петиції:

Прошу зробити реконструкцію пішохідного мосту, який з’єднує м-н Лісовий та Можайського. Цей міст в аварійному стані. Через цей міст нереально перейти мамам з дитячими колясками і людям похилого віку.
Через рейси немає як переходити теж нормально. Я мама двох діток, що одного в садочок водила, йдеш перетягуєш дитячий велосипед чи дитячу коляску, ломиш це все. На даний момент ще й під рейки (я так розумію це зробили опору) підсипали кучі каміння, то тепер взагалі неможливо перейти. Діти падають б’ються об те каміння, плачуть, і ти стоїш вже одним колесом наїхавши дитячим велосипедом на рейку, береш на руки дитину, і перетягуєш все з горем пополам, застрягаючи колесами. Або мами (з малюсінькими дітками, які ще у дитячому візочку) зціпивши зуби і підриваючи своє здоров’я перетягують на руках коляску, бо по іншому перейти ніяк.
Тимпаче зараз навчальний період і через міст ходить багато діток, а цей пішохідний міст неможна і пішохідним мостом назвати.
ТОМУ З ВИЩЕ ЗАЗНАЧЕНОГО ПРОШУ РОЗГЛЯНУТИ ПЕТИЦІЮ ЩОДО РЕКОНСТРУКЦІЇ ПІШОХІДНОГО МОСТУ З УСИМА УМОВАМИ (ЛІФТ) ДЛЯ ПЕРЕСУВАННЯ БАТЬКІВ З ДИТЯЧИМИ ВІЗКАМИ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ.

Перелік осіб. які підписали Електронну Петицію


Збір підписів завершено

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію:

261 підпис з 500
необхідних

Поділитися: